tivoli turizm seyahat             
Bilet Satış: 0212 259 95 51   Tur Satış: 0212 246 49 49
English Russian  
Hakkımızda | Müşteri İlişkileri
Roma Turları, Roma Gezileri, Roma Seyahati, Roma Otelleri, İtalya Turları, Avrupa Gezileri
Roma turları
Roma Linkler

Roma Turları, Roma Turu, Roma Gezileri, Roma Otelleri, Roma Uçak Bileti, İtalya Gezileri, Avrupa Gezileri, İtalya Vize Bilgileri

 Şehirler

 

ROMA TURLARI

1. Gün: ISTANBUL / ROMA
Atatürk Havalimanı Dış hatlar Terminalinde Acenta yetkilileri ile buluşma. Roma’ya hareket. Yaklaşık 2 saat 45 dk. sürecek yolculuğumuzun ardından Roma'ya varış. Gümrük ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek yerel müzik eşliğinde akşam yemeği ve Roma by night turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

2. Gün: ROMA
Sabah kahvaltı sonrası panoramik şehir turuna çıkıyoruz.  Gezimize Roma şehrinin en ünlü kilisesi olan San Pietro ile başlıyoruz. Roma’nın kudret simgesi (dışarıdan) Collessum Amfi tiyatrosu görüyoruz. Mussolini’nin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü İmparatorlar Caddesi ve eski roma şehrini görüyoruz. Venedik Meydanı gördükten sonra roma simgelerinden biri olan İspanyol merdivenleri ve aşk çeşmesini giderek turumuzu sonlandırıyoruz. Ardından alışveriş için serbest zaman. Geceleme Roma'daki otelimizde.

3. Gün: ROMA (Napoli-Pompei) (Floransa)
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler ile Napoli-Pompei Güney İtalya’nın başkenti olan güneyin tüm karakteristik özelliklerini barındıran tipik şehir Napoli ve Vezüv Yanardağı’nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu. Yada FLORANSA Gezisi.  Floransa’ya varışta yapılacak şehir turunda, UffiziSarayı, Pante Vecehio  Duomo, Çan Kulesi, Vaftizhane,Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasındadır. Transfer saatine kadar alış veriş ve kişisel ihtiyaçlarınız için serbest zaman En sonunda dünyanın en güzel manzarasının seyretmek üzere Michelangelo Meydanına gidiyoruz. Bol bol fotoğraf çekeceğiniz bu yer de tüm Floransa’yı görebilirsiniz. Otobüslerimizle Roma’ya dönüş. Geceleme Roma’daki otelimizde.

4. Gün: ROMA-İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız için Outlet Alışveriş Gezisi. Roma'ya 1 saat mesafesi bulunan İtalya’nın en büyük Outlet’inde ucuz alışveriş fırsatı. Transfer saatimizin gelmesiyle Roma Havalimanı’na transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından İstanbul’ a dönüş ve turumuzun sonu.

 Yurtdışı Turlar  Mavi Yolculuk  Yurtiçi Oteller  Fuar Turları  Kiralama

Tel: +90 212 246 49 49 Faks: +90 212 246 66 01
Adres : Şairnigar Sok. Cay Apt. No:78/80 Kat:3 Osmanbey-İstanbul

www.tivoli.com.tr